5 najważniejszych informacji dnia

Jest prognoza na Wielkanoc! Idą śnieżyce, ale w święta wielka zmiana

[Onet.pl] Pogoda w najbliższych dniach zafunduje nam prawdziwy rollercoaster. Najpierw pomęczymy się jeszcze z zimnem, a w część kraju uderzą nawet śnieżyce. Na szczęście jeszcze w tym tygodniu nadejdzie poprawa aury i ocieplenie. Prawdziwa wiosna niewątpliwie jest coraz bliżej.

Czytaj więcej…

“Z deszczu pod rynnę”. Wściekli rolnicy o zmianie na stanowisku ministra rolnictwa

[Wp.pl] Protestujący rolnicy nie mają wątpliwości: zmiana na stanowisku ministra rolnictwa nie poprawi ich sytuacji. Wymieniany jako przyszły szef resortu poseł PiS Robert Telus nie wzbudza zaufania wściekłych właścicieli gospodarstw.

Czytaj więcej…

Wołodymyr Zełenski w Polsce. Trwają rozmowy delegacji Polski i Ukrainy

[Interia.pl] Moja wizyta w Polsce to gest wdzięczności; robicie wszystko co możliwe dla Ukrainy, wzmacniacie nas na polu walki. Dziękuję za wsparcie naszego członkostwa w UE – powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podczas rozmów delegacji Polski i Ukrainy w Pałacu Prezydenckim.

Czytaj więcej…

Katowany i poparzony chłopiec w szpitalu. Matka i ojczym zatrzymani

[Rmf24.pl] Oparzony ośmiolatek ze złamaniami kończyn, który trafił w poniedziałek do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, jest w ciężkim stanie, przebywa tam na oddziale intensywnej terapii 

Czytaj więcej…

YouTuber został postrzelony podczas nagrywania pranka

[Instalki.pl] Na terenie amerykańskiej galerii handlowej doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, wskutek której doszło do postrzelenia popularnego YouTubera nagrywającego pranki.

Czytaj więcej…