Największe trendy modowe tej jesieni

Nowy sezon, nowe trendy. Wejdź w jesień z pewnością siebie, zabezpieczając swój jesienny styl. Oto największe trendy, o których musisz wiedzieć.

Oversize wierzchniego ubrania

Jak zawsze, nigdy nie możesz się pomylić nosząc oversize’owe wierzchnie ubrania jesienią… zwłaszcza w tym sezonie. Załóż swój najlepszy wełniany płaszcz, puchową kurtkę lub LBC (Long Black Coat), a ten trend utrzyma cię ciepłym i przytulnym, jednocześnie stylowym, wygrana, prawda?

Bogate odcienie klejnotów

Głębokie, luksusowe odcienie klejnotów, takie jak szmaragdowa zieleń, szafirowa niebieskość i rubinowa czerwień, mają dominować w palecie kolorów tej jesieni.

Teksturowane tkaniny

Jesień 2023 roku to przede wszystkim tekstury – puchate welury, przytulne sztruksy i namacalne bouclé. Mieszanie różnych tekstur to dobry sposób, aby ubranie stało się od podstaw wyraziste.

Cicha elegancja

Mówiąc o podstawach… cicha elegancja wraca, tak samo jak biała koszula. Połącz tę białą koszulę z dobrze skrojonymi jeansami, i osiągniesz ten trend. Moda nie musi być skomplikowana.

Wszystko z skóry

Skóra to już nie tylko kurtki – chociaż kurtka skórzana będzie kluczowa – możesz również oczekiwać sukienek, spódnic, spodni i nawet koszul z skóry. Wielofunkcyjność skóry pomoże ci stworzyć zarówno wyrazisty, jak i dopieszczony wygląd.

Szykowna szarfa

Inny trend, który cię ogrzeje, to stylizacja z użyciem szarfy, a pewnie zastanawiasz się, co to właściwie oznacza? Na wybiegach widzieliśmy największe marki rzucające szarfami, kocami i narzutami na różnego rodzaju stroje. Wypróbuj przypinkę i masz szarfę-kurtkę.

Motywy w mieszance

Mieszanie i łączenie motywów to odważny krok, który zyskuje popularność. Spróbuj zestawiać nieoczekiwane wzory, takie jak kratka z nadrukiem zwierzęcym czy kwiatowy wzór z paskami. Lub możesz po prostu zainwestować w kwiatowy wzór, który niespodziewanie stanie się popularnym motywem tej jesiennej pory.

Monochromatyczne zestawy

Nosić jeden kolor od stóp do głów to elegancki sposób, aby wyrazić się, zwłaszcza jeśli zrobisz to w odcieniu pastelowej żółci-złota, który jest inną modną paletą kolorów na ten sezon.

Eksperymentując z warstwami, wzorami i odważnymi kolorami, twoja garderoba może przekształcić się wraz z opadającymi liśćmi jesieni, a ty opanujesz sztukę jesiennego ubioru. Bo choć czasami wydaje się inaczej, ubieranie się ciepło nie musi oznaczać ubierania się brzydko!