Największe zimowe wydarzenia sportowe, na które warto czekać

Zimowy sezon zapowiada się gorący dzięki ekscytującemu zestawieniu wydarzeń sportowych, które obiecują pełen emocji zimowy czas. Sporządziliśmy listę najważniejszych wydarzeń, które wypełnią twój kalendarz sportowy.

2023 Abu Dhabi Grand Prix (26 Listopada)

Formuła 1 kończy sezon tegorocznym Grand Prix Abu Zabi. Rozpoczyna się zimowa uczta sportów dużych prędkości.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023 (29 listopada – 17 grudnia).

Przygotuj się na intensywność i zapał kobiecej piłki ręcznej gdzie najlepsze drużyny rywalizują o najwyższy tytuł w tym mistrzostwach.

2024 United Cup (29 Grudnia – 7 Stycznia)

United Cup 2024 będzie drugą edycją międzynarodowego turnieju tenisowego w kategorii mieszanej na świeżym powietrzu. Jeśli lubisz tenis to jest to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Mistrzostwa Europy w Piłce Wodnej Mężczyzn (4-16 stycznia) i Kobiet (5-13 stycznia) 2024.

Zanurz się w Nowy Rok z intensywnością piłki wodnej. Zarówno Mistrzostwa Europy w Piłce Wodnej Mężczyzn, jak i Kobiet odbędą się na początku stycznia.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2024 (10-28 stycznia).

Gorączka piłki ręcznej! Przygotuj się na więcej emocji związanych z piłką ręczną, gdy najlepsze męskie drużyny Europy będą rywalizować o prestiżowe mistrzostwo.

Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Figurowym 2024 (22-28 stycznia).

Podziwiaj elegancję i precyzję łyżwiarzy figurowych ślizgających się po lodzie, gdy najlepsi w Europie zaprezentują swoje artystyczne występy w Kaunas, na Litwie.