Odkryj 5 unikalnych destynacji na Sylwestra

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, przywitaj nieznane korzystając z tych niezwykłych propozycji sylwestrowych. Oto pięć unikalnych miejsc, które oferują niezapomniane wrażenia.

Praga, Czechy: Sylwester jak z bajki

Stare Miasto w Pradze tworzy bajkową atmosferę dzięki swojej średniowiecznej architekturze, dając ci prawdziwie magiczny początek roku ze spektaklem sztucznych ogni nad kultowym mostem Karola.

Rio de Janeiro, Brazylia: Samba w Nowy Rok na ikonicznych plażach

W rytmem samby, olśniewającymi sztucznymi ogniami i energią milionów osób świętujących razem na piasku, ikoniczne plaże Rio de Janeiro są miejscem najbardziej ekscytującej imprezy Sylwestrowej na świecie.

Reykjavik, Islandia: Taniec z Zorzą Polarną

W Reykjaviku niebo jest oświetlone nie tylko sztucznymi ogniami, ale także Zorzą Polarną. Doświadcz nieziemskiego Sylwestra z tym mesmerycznym zjawiskiem przyrody jako zapierającym dech w piersiach tłem dla witania Nowego Roku.

Kapsztad, RPA: Fajerwerki nad Górą Stołową

Przywitaj Nowy Rok z panoramicznym widokiem. Kapsztad zagwarantuje unikalne połączenie naturalnego piękna i pełnych życia obchodówSylwestra, dzięki którym będziesz mógł podziwiać olśniewające fajerwerki nad ikoniczną Górą Stołową.

Edynburg, Szkocja: Hogmanay jak żadne inne święto

Od procesji z pochodniami po uliczne przyjęcia, to szkockie widowisko obiecuje niepowtarzalne doświadczenie Sylwestrowe nasączone historią i radością. Pozwala ci zanurzyć się w bogatych tradycjach święta Hogmanay w Edynburgu.”